Partnerzy Fundacji Start-Sport autora programu KetoKademia

Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy jest jedyną tego typu placówką naukowo-badawczą działającą w Polsce w obszarze sportu. Specjalizuje się w badaniach i konsultacjach fizjologicznych, biochemicznych, biomechanicznych, psychologicznych i dietetycznych dla sportowców profesjonalnych oraz sportowców amatorów. 

OwlEye to marka okularów blokujących niebieskie i zielone światło, wspierających normalizowanie cyklu dobowego – produkcję melatoniny

MitoHACKER jest to marka lamp do terapii światłem czerwonym i bliskiej podczerwieni, stymulujących m.in. układ mitochondrialny do produkcji ATP.

KAATSU Training to światowy lider i pionier treningów niskooporowych opartych o moderację przepływu krwi. KAATSU to również linia produktów oraz baza naukowa.

Buteyko Clinic jest międzynarodowa organizacja specjalizująca się w metodzie oddechowej Buteyko. Założona w 2002 roku przez praktyka i autora Buteyko, Patricka McKeown.

Centrum Kettlebell Polska jest największym centrum szkoleniowym HardStyle kettlebell w Polsce. Jesteśmy również najsilniejszymi referentami w Polsce dla StrongFirst – szkoły siły założonej przez Pavel Tsatsouline’a.

CRYOscien światowy lider w produkcji urządzeń do krioterapii, specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach, posiada najnowocześniejsze zaplecze naukowo – techniczne.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram